Upozornění COVID-19

Vážení rodiče, jsme rádi, že mateřské školy jsou v běžném provozu a je umožněno pracujícím rodičům chodit do práce. Přesto si musíme být všichni vědomi rizika možné nákazy dětí v MŠ, rodičů či zaměstnanců i přes všechna vládní opatření, která v MŠ dodržujeme. Je tedy na vašem zvážení, zda za těchto okolností potřebujete své dítě do MŠ umístit.

Proto vás prosíme o důkladné dodržování všech opatření, o kterých jsme informovali již dříve.

Jedná se o:

• používání dezinfekce nachystané při vstupu do budovy (nové bezkontaktní dávkovače)
  • dodržování rozestupů v šatně a na chodbách
  • nutnost nosit roušku
  • rodiče nevstupují do třídy, čekají na děti v šatně
  • nevodit do MŠ dítě s příznaky nachlazení či nemoci a ani nachlazený doprovod do MŠ nevstupuje!
  • v případě příznaků COVID – 19 kontaktujte telefonicky dětského lékaře (zvýšená teplota u dětí, rýma, kašel, ztráta čichu a chuti…)

Děkujeme, kolektiv MŠ