Vernisáž mateřských škol " Když všechno kvete"

Vážení rodiče, paní učitelky a děti, moc děkujeme za vaši účast ve výtvarné soutěži "Když všechno kvete", tento rok již 31. ročník, podpořený naším městem. Mrzí nás, že se nemůžeme společně sejít, ale věříme, že příští rok už to vyjde. Prohlédněte si tedy obrázky alespoň takto. Do naší virtuální galerie zveme i širokou veřejnost. Tak nahlédněte ;-)

31. ročník vernisáže mateřských škol z Varnsdorfu

Každoročně z jara pořádá v divadle naše Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace (s neoficiálním názvem „Zahrádka“) za podpory města výstavu dětských prací ze všech varnsdorfských mateřských škol. Děti i letos kreslily a malovaly nádherné obrázky, tentokrát na téma „Když všechno kvete“. Bohužel již druhým rokem nám doba neumožnila sejít se na vernisáži společně v Městském divadle Varnsdorf. Vítězné trio z každé MŠ můžete tedy opět zhlédnout z pohodlí domova tady, na našich stránkách, kde jsme pro vás připravili virtuální galerii. Vystavují zde děti ze všech mateřských škol ve Varnsdorfu. Celkem se sešlo 120 nádherných obrázků.

V odkaze na fotoalbum můžete zhlédnout také fotografie z předávání cen dětem.