Rozsvícení vánočního stromu - sboreček Zahrádka

V sobotu 26.11. 2022 v Jiřetíně pod Jedlovou a v neděli dne 27. 11. 2022 ve Varnsdorfu. Podrobnosti níže.

Vážení rodiče,

v sobotu 26.11. vystoupí náš sboreček  Zahrádka na rozsvícení vánočního stromu v Jiřetíně pod Jedlovou na náměstí. Sraz v 17 h u infocentra v Jiřetíně pod Jedlovou.

V neděli dne 27. 11. 2022 v 17,20 vystoupíme na rozsvícení vánočního stromu u autobusového nádraží na náměstí ve Varnsdorfu. Přiveďte prosím děti k pódiu17,10 hod.

Na obě akce ať mají děti andělské oblečení. Ihned po vystoupení si děti odvedete domu.  Děkujeme

Počítejte, prosím, s účastí Vašeho zpěváčka na těchto akcích, trénujte texty písní, které děti již dostaly a připravte na obě akce jednoduchý andělský kostým (bílé triko na bundu, křídla a např. hvězdičku či svatozář na čepici).

Děkujeme za spolupráci