Header image

Jarní focení v MŠ Zahrádka 2024

5. 4. 2024
více informací po rozkliknutí

Vážení rodiče,

jarní focení v naší Zahrádce proběhne 5. 4. 2024

Cena balíčku: 500 KČ

Balíček fotografií obsahuje: • 3 fotografické záběry • Tisk: 3ks ve formátu 10x15 3ks ve formátu 13x18 3ks ve formátu 15x21

• Možnost přikoupení digitální podoby snímků 100kč/3ks

Přihlášením na focení souhlasíte s cenou i s následným odběrem fotek

Oblečení na fotografování:

Milí rodiče slaďte děti prosím barevně a vyvarujte se nápisům na oblečení a rušivým aplikacím. Je možné sáhnout i do ryze jarních barev jako je žlutá, odstíny zelené, oranžová, růžová a modrá. Další vhodné barvy jsou bílá, béžová. Vhodné je slavnostní oblečení, šaty, halenky, legíny, rifle, košile... Děti budu fotografovat buď v čistých botičkách nebo bosky bez bačkůrek (ty se k focení příliš nehodí)