Header image

Jarní brigáda na školní zahradě ve čtvrtek 28.4.2022

Vážení rodiče a milé děti,

ve čtvrtek 28.4.2022 od 15,00 h bude JARNÍ BRIGÁDA na naší školní zahradě. Potřebujeme Vaši pomoc - podrobnosti po rozkliknutí.

Vážení rodiče a milé děti,

ve čtvrtek 28.4.2022 od 15,00 h bude JARNÍ BRIGÁDA na naší školní zahradě. Potřebujeme Vaši pomoc s úpravou chodníčků, údržbou dřevěných prvků (natírání barvou), přesíváním zeminy (kompostu) a doplněním záhonů, stromů, obrytím a úpravou dopadových ploch, vyhrabáním listí, opravou ohniště, stříháním živého plotu, úpravou záhonů u vstupu do MŠ. Vlastní zahradní nářadí vítáme: hrábě, motyky, lopaty, rýč apod.
 

TĚŠÍME SE, ŽE SI SPOLEČNĚ UŽIJEME HEZKÉ ODPOLEDNE J !

Za odměnu po vykonané práci si společně upečeme špekáčky (prosíme, vezměte si vidlice) a ochutnáme nějakou mňamku z naší kuchyně.

 

Paní školnice D. Haubertová má tuto akci na starost a řekne každému, co je potřeba. Natírání
a broušení prvků organizuje pan Maier od Sluníček, za což mu moc děkujeme.